חדשים כל הספרים רכישת ספרים על ההוצאה קטלוג ומחירים Nahar Books

 

פרטים על הספר

יולי  2018

מספר העמודים: 107

השם במקור: Death in Monte Carlo

שם המחבר:  Louis Bromfield

המתרגם: Cilla Elazar

דאנאקוד:  1063- 644

המחיר הקטלוגי: 64    

המשלוח חינם

 

 

לרכישה 

מוות במונטה קרלו

לואיס ברומפילד

תרגמה מאנגלית: צילה אלעזר    


 

 

 

 

הנובלה מוות במונטה קרלו ראתה אור לראשונה ב-1944 ומספרת את סיפורם של בני אצולה מתוסכלים, עשירים מרוששים, ומשרתים מסורים - המבקשים להיחלץ ממלכודת המלחמה שכבר הקדירה את השמים מעל ראשיהם בגבול צרפת-איטליה ערב פרוץ מלחמת העולם השנייה. הטבע האנושי הוא הגיבור האמיתי של הנובלה הזאת, הרואה כאן אור לראשונה בעברית. הנובלה "האיש שהתאהב במוות" מאת לואיס ברומפילד ראתה גם היא אור בנהר ספרים ב-2018 בתרגומו של ראובן מירן.

 

על המחבר

לואיס ברומפילד (1956-1896), סופר אמריקני נחשב, הוא בן דורם של המינגוויי ופיצג'רלד וכמותם חי בצרפת בשנות השלושים של המאה ה-20.

 

מתוך הספר

"הכיכרות הגדולות והתעלות דממו זה ימים ארוכים בדממת המוות שירדה עליהן. הסירות שבעונה זו של השנה שטו אל הלידוֹ וממנו עמוסות דוכסיות ומיליונריות ורקדניות בלט ומאהבים צעירים בשכר נעו עכשיו הלוך ושוב ריקות להוציא כמה סבלים ומלצרים ומשרתי חוף בגיל העמידה או קשישים. זו היתה דממה מוזרה ומפחידה בוונציה ביולי, כמו ההַס שלפני רעש אדמה או התפרצות הר געש. יציאת הזרים החלה שבוע קודם לכן, האנגלים והאמריקנים העשירים נמלטו כמו עכברים לגנואָה ולנאפולי כדי להמתין שם לאניות שיישאו אותם אל המותרות שבעולם החדש, שעדיין לא חי בצלו של איום. הם היו עשירים כולם או שחיו על חשבון העשירים, עולם שלם של אנשים שביקשו רק תענוגות, אנשים ללא נאמנויות וללא לאומיות פרט לזו שהיו מחוברים אליה מתוקף מקריות מוצאם המשפחתי או קשר נישואים או דרכוני הגנה שהנפיקו להם גברים ונשים שנשארו בבית ופעלו לבניית אומות גדולות ויציבות."

נהר ספרים                 ת"ד 162 בנימינה 3055101                 טל': 04-6288724         פקס: 04-6288726               דואר אלקטרוני :        nahar@bezeqint.net